29/06/2017
Ana Menü
· Ana Sayfa
· PKM Görevleri
· Faydalı Linkler
· Dökümanlar
· Proje Arşivi
· Haberler
· Sık Sorulan Sorular
· Forum
· İletişim
· Arama
· Bal-PKM Amblem
LİNKLER
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
Balıkesir İl Özel İdaresi
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
AB Süreci ve İllerimiz
Projeciler İçin İngilizce
Çeviri
Proje Arşivi
Projeciler İçin Bilgisayar
Büyükelçilik Hibeleri
AB PROJEMİZ
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
GSB "2014 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI"

      Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençliğin kişisel ve sosyal gelişimini desteklemeyi, gençlerin potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlamayı, gençlerin karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımlarını artırmayı ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini hedefleyen projeleri desteklemek amacıyla “2014 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında ”ikinci proje teklif çağrısına çıkılmıştır.

    • Başvurular 15 Eylül 2014- 29 Eylül 2014 tarihleri arasındadır.

        Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!


Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Hibe Programı Bilgilendirme Günleri

      Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Hibe Programı” (PCP) (CFCU/TR2012/0123.01-02 - EuropeAid/136141/ID/ACT/TR) kapsamında düzenlenecek bilgilendirme günleri ile ilgili duyuru yayımlanmıştır.

    • Bahse konu hibe programı hakkında bilgi paylaşımında bulunmak ve STK'ların sorularını cevaplandırmak amacıyla 5 ilde bilgilendirme toplantıları yapılacaktır “ Haber Linkinde yer alan bilgilendirme toplantılarından birine, hibe rehberinde bahsi geçen konularda faaliyet gösteren ilimiz STK'ları katılabilirler.’”

        Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!


Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Hibe Programı

      Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Hibe Programı Teklif Çağrısı Yayınlandı. Sivil Toplum Kuruluşlarını Yolsuzluğun Önlenmesine Yönelik projeler yapmaları konusunda teşvik etmek amacıyla yayınlanan teklif çağrısı kapsamında 500.000 Euro'luk hibe dağıtılacak. Programın amacı yolsuzlukla mücadele ve etik konularındaki farkındalığı artırmak olarak belirlendi.

    • Program kapsamında yapılacak projeler, hizmet alıcıların etik ve yolsuzlukla mücadele konularındaki farkındalığını artırmak, etik ve yolsuzlukla mücadele alanlarında savunuculuk ve lobicilik faaliyetlerine yönelik olacak. Projelerde sağlanacak hibe en az 40.000 Euro en fazla 80.000 Euro olarak belirlendi. “Proje tekliflerinin son teslim tarihi 13 Ekim 2014 saat 16:00’dır.”

        Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!


2014 UDYK TOPLANTISI YAPILDI
        Avrupa Birliği Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı 24-07-2014 Perşembe günü Güney Marmara Kalkınma Ajansı Toplantı salonunda Vali Yardımcısı Nusret ŞAHİN başkanlığında gerçekleştirildi.

       İlçe Kaymakamları, İlgili Daire Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda Balıkesir Valiliği AB Ofisi Projeler Koordinasyon Merkezi hakkında kısa bir bilgilendirme sunumu yapıldı.

        2014-2015 yılında yapılması planlanan hibe ve fonlar ile ilgili Proje Uzmanı Esra ORAL tarafından yapılan sunumda, tüm ilçe kaymakamlıklarımızdan birer kişinin Proje Döngüsü Eğitimi almasının sağlanacağı, Eğitim alan kişilerce grup oluşturularak Ulusal ve Uluslararası tüm hibe programlarından yararlanmaları için proje hazırlamada rehberlik edileceği ifade edildi.

IMG_1321 IMG_1324 IMG_1325 IMG_1333 IMG_1365 lightbox gallery in joomlaby VisualLightBox.com v5.9
2014 GMKA Girişimcilik Eğitimleri Devam Ediyor

        Güney Marmara Kalkınma Ajansı, bölgedeki girişimcilik kültürüne katkı vermek amacıyla KOSGEB işbirliği ile Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni Balıkesir’de düzenliyor. Balıkesir’de Ajans Hizmet Binasında gerçekleştirilecek eğitimlerde 30 öğrenciye 70 saat boyunca . “Girişimcilik, Pazarlama, Üretim Yönetimi, Personel Yönetimi, Finans, İş Planı Yazımı” gibi eğitimler verilecektir.

        • Eğitimlere başvurmak için Ajans web sayfasındaki başvuru formu doldurularak, 1 Ağustos Cuma günü saat 17:00'a kadar GMKA’ya teslim edilmesi gerekmektedir. Başvurular değerlendirildikten sonra 4 Ağustos'ta yapılacak mülakattan sonra Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılacaklar belirlenecek ve katılımcılar 5 -16 Ağustos tarihlerinde GMKA Hizmet Binasında yapılacak eğitimlerin ardından girişimcilik sertifikalarını alacaklardır.

        Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!


LİNKLER
Avrupa Birliği Bakanlığı
AB Hibe Duyuruları
Ulusal Ajans
Merkezi Finans İhale Birimi
GSB Hibeleri
Kalkınma Bakanlığı
AB Türkiye Delegasyonu
AB Sivil Toplum Diyaloğu
Sivil Toplum Geliştirme Merkezi
AB-İlan
Tübitak-7. Çerçeve
Birleşmiş Milletler Kalkınma Prog.
Europass Global
Europass Türkiye
Sayfa oluşturulma süresi: 0.01 saniye designed by fsagay 800,315 Tekil Ziyaretçi