27/04/2018
Ana Menü
· Ana Sayfa
· PKM Görevleri
· Faydalı Linkler
· Dökümanlar
· Proje Arşivi
· Haberler
· Sık Sorulan Sorular
· Forum
· İletişim
· Arama
· Bal-PKM Amblem
LİNKLER
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
Balıkesir İl Özel İdaresi
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
AB Süreci ve İllerimiz
Projeciler İçin İngilizce
Çeviri
Proje Arşivi
Projeciler İçin Bilgisayar
Büyükelçilik Hibeleri
AB PROJEMİZ
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
"HER PROJE EĞİTİMLE BAŞLAR"
      Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2014 yılı Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanıp sunulan ve teknik destek almaya hak kazanan Balıkesir Valiliği AB Ofisi/Projeler Koordinasyon Merkezi’nin proje sahibi olduğu "HER PROJE EĞİTİMLE BAŞLAR" PDY Eğitimi projesinin açılışı yapılarak eğitime başlanıldı.

         İlçe Kaymakamlıkları ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının personellerinin katıldığı eğitimler, İlimiz Gençlik Merkezi Konferans salonunda yapılacak ve 5 gün sürecek. Visual LightBox Gallery generated by VisualLightBox.com

DSCF6104 DSCF6094 DSCF6095 DSCF6098 DSCF6102 DSCF6103 by v5.9
GMKA İLE İMZALAR ATILDI

      Merkezimiz tarafından, Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2014 Yılı Lobicilik, Eğitim, Danışmanlık Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanan “Her Proje Eğitimle Başlar ” isimli proje başvurumuz kabul edilmiş ve GMKA ile sözleşmeler imzalanmıştır. 5 gün boyunca sürecek eğitim ile 25 kişiye Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi verilecektir.

   • Ayrıca, 2014 Yılı Lobicilik, Eğitim, Danışmanlık Teknik Destek Programı kapsamında Temmuz-Ağustos Dönemine ait yapılan başvurulardan Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü’nün “ Eğitim Sağlığın Temeli” isimli proje ile Ayvalık Ticaret Meslek ve Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinin “ Artık Konuğumuzsunuz” isimli proje de ofisimiz desteği ile hazırlanmış başarılı projeler arasındadır.
GSB "2014 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI"

      Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençliğin kişisel ve sosyal gelişimini desteklemeyi, gençlerin potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlamayı, gençlerin karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımlarını artırmayı ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini hedefleyen projeleri desteklemek amacıyla “2014 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında ”ikinci proje teklif çağrısına çıkılmıştır.

    • Başvurular 15 Eylül 2014- 29 Eylül 2014 tarihleri arasındadır.

        Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!


Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Hibe Programı Bilgilendirme Günleri

      Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Hibe Programı” (PCP) (CFCU/TR2012/0123.01-02 - EuropeAid/136141/ID/ACT/TR) kapsamında düzenlenecek bilgilendirme günleri ile ilgili duyuru yayımlanmıştır.

    • Bahse konu hibe programı hakkında bilgi paylaşımında bulunmak ve STK'ların sorularını cevaplandırmak amacıyla 5 ilde bilgilendirme toplantıları yapılacaktır “ Haber Linkinde yer alan bilgilendirme toplantılarından birine, hibe rehberinde bahsi geçen konularda faaliyet gösteren ilimiz STK'ları katılabilirler.’”

        Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!


Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Hibe Programı

      Yolsuzluğun Önlenmesi ve Etiğin Teşviki Hibe Programı Teklif Çağrısı Yayınlandı. Sivil Toplum Kuruluşlarını Yolsuzluğun Önlenmesine Yönelik projeler yapmaları konusunda teşvik etmek amacıyla yayınlanan teklif çağrısı kapsamında 500.000 Euro'luk hibe dağıtılacak. Programın amacı yolsuzlukla mücadele ve etik konularındaki farkındalığı artırmak olarak belirlendi.

    • Program kapsamında yapılacak projeler, hizmet alıcıların etik ve yolsuzlukla mücadele konularındaki farkındalığını artırmak, etik ve yolsuzlukla mücadele alanlarında savunuculuk ve lobicilik faaliyetlerine yönelik olacak. Projelerde sağlanacak hibe en az 40.000 Euro en fazla 80.000 Euro olarak belirlendi. “Proje tekliflerinin son teslim tarihi 13 Ekim 2014 saat 16:00’dır.”

        Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!


LİNKLER
Avrupa Birliği Bakanlığı
AB Hibe Duyuruları
Ulusal Ajans
Merkezi Finans İhale Birimi
GSB Hibeleri
Kalkınma Bakanlığı
AB Türkiye Delegasyonu
AB Sivil Toplum Diyaloğu
Sivil Toplum Geliştirme Merkezi
AB-İlan
Tübitak-7. Çerçeve
Birleşmiş Milletler Kalkınma Prog.
Europass Global
Europass Türkiye
Sayfa oluşturulma süresi: 0.04 saniye designed by fsagay 977,102 Tekil Ziyaretçi