29/06/2017
Ana Menü
· Ana Sayfa
· PKM Görevleri
· Faydalı Linkler
· Dökümanlar
· Proje Arşivi
· Haberler
· Sık Sorulan Sorular
· Forum
· İletişim
· Arama
· Bal-PKM Amblem
LİNKLER
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
Balıkesir İl Özel İdaresi
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
AB Süreci ve İllerimiz
Projeciler İçin İngilizce
Çeviri
Proje Arşivi
Projeciler İçin Bilgisayar
Büyükelçilik Hibeleri
AB PROJEMİZ
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
EĞİTİCİ EĞİTİMİNDE SERTİFİKALAR VERİLDİ.
Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Valiliğimizin "Sürdürülebilir Eğitim, Verimli Çalışma" isimli projesinde sertifikalar verildi.

İl Genelinde 23 kişiye, Egiticinin Egitimi, Egiticiler Için Proje Kavramı ve Proje Döngüsü Asamaları, Proje Hazırlama Asamaları, Proje Hazırlama Uygulama Çalısması, Egiticiler Için Liderlik ve Yöneticilik, Egiticiler Için Kriz Yönetimi ve Müzakere Teknikleri, Egiticiler Için NLP ile Iletisim Becerileri ve Motivasyon konularında eğitimler verildi.

Balıkesir Valiliği Necatibey Toplantı Salonunda yapılan Sertifika törenine Vali Yardımcımız M.Suphi OLCAY ve Valimiz Mustafa YAMAN katıldı.

Valimiz Mustafa YAMAN tarafından sertifikaları verilen katılımcılar ile daha sonrasında hatıra fotoğrafı çekildi. com

1 2 3 6 7 9 lightbox gallery in joomlaby VisualLightBox.com v5.9
"Sürdürülebilir Eğitim, Verimli Çalışma" Projesi Katılımcı Seçimi / Uygulamalı Egitici Egitimi PCM

Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Mart-Nisan Dönemine ait Valiliğimiz adına yapılan "Sürdürülebilir Eğitim, Verimli Çalışma" isimli projemiz başarılı bulunarak kabul edilmiştir.

Proje ile; 13 Haziran - 20 Haziran tarihlerinde 8 gün ve günde 7 saat olarak toplam 56 saat eğitim verilecek, katılımcılar eğitime tam zamanlı olarak 09:00-17:00 saatleri arasında devam edeceklerdir. Teorik ve uygulamalı egitim sonrasında katılımcılara Eğitici Sertifikası verilecektir.

Egitimin içerigi; Egiticinin Egitimi, Egiticiler Için Proje Kavramı ve Proje Döngüsü Asamaları, Proje Hazırlama Asamaları, Proje Hazırlama Uygulama Çalısması, Egiticiler Için Liderlik ve Yöneticilik, Egiticiler Için Kriz Yönetimi ve Müzakere Teknikleri, Egiticiler Için NLP ile Iletisim Becerileri ve Motivasyon

Projeye katılımcı seçimleri internet üzerinden yapılacaktır. Aşağıda bulunan katılımcı formu doldurulduktan sonra iletisim@bal-pkm.gov.tr adresine gönderilecektir.

         Başvuru Formu İçin Tıklayınız

TÜRKİYE'NİN YENİ AB İLETİŞİM STRATEJİSİ TOPLANTISI

      Türkiye’nin Yeni Avrupa Birliği İletişim Stratejisini değerlendirmek ve Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Avrupa Birliği üyelik sürecimize ilişkin katkı ve değerlendirmelerini almak amacıyla, TÜRKİYE’NİN YENİ AB İLETİŞİM STRATEJİSİ konulu sivil toplumla diyalog toplantılarının beşincisi Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Sn. Volkan BOZKIR’ın katılımlarıyla, 22 Nisan 2015 tarihinde Bursa Merinos Atatürk Kültür Merkezi'nde saat 13.00'te gerçekleştirilecektir.

Toplantıya katılım sağlamak isteyen İlimizdeki yükseköğretim ve STK temsilcilerinin 16 Nisan 2015 saat 17.00’ye kadar kayıt yaptırması gerekmektedir


        Kayıt İçin Tıklayınız!


AVRUPA BİRLİĞİNE UYUM, DANIŞMA VE YÖNLENDİRME KURULU TOPLANTISI YAPILDI
        Avrupa Birliği Uyum, Danışma ve Yönlendirme Kurulu Toplantısı (UDYK) 03-04-2015 Cuma günü Güney Marmara Kalkınma Ajansı Toplantı salonunda gerçekleştirildi.

       İlçe Kaymakamları, İlgili Daire Müdürleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen toplantıda 2014-2015 yılı BAL-PKM tarafından başvurusu yapılan veya kurumların desteklenen projeleri ile açık hibe programları hakkında bilgilendirme yapıldı.

         AB ve Türkiye Arasında Sivil Toplum Diyaloğu (CSD-IV) kapsamında Teklif Çağrısına çıkılan 9 ana başlık ile ilgili geniş bir sunum gerçekleştirildi. Visual LightBox Gallery generated by VisualLightBox.com

DSCF6390 DSCF6409 DSCF6399 DSCF6402 lightbox gallery in joomlaby VisualLightBox.com v5.9
Sivil Toplum Diyaloğu Programı IV Sunum Dosyası İçin Tıklayınız
2015 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI

      Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençliğin kişisel ve sosyal gelişimini desteklemeyi, gençlerin potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlamayı, gençlerin karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımlarını artırmayı ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini hedefleyen projeleri desteklemek amacıyla 2015 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında proje teklif çağrısına çıkılmıştır.

Başvurular 1 Nisan - 15 Nisan 2015 tarihleri arasında, Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Genel Evrak Kat:B1 Örnek Mahallesi Oruç Reis Caddesi No:13 06090 Altındağ / ANKARA adresine elden ya da posta yoluyla yapılabilecektir.


        Ayırıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!


LİNKLER
Avrupa Birliği Bakanlığı
AB Hibe Duyuruları
Ulusal Ajans
Merkezi Finans İhale Birimi
GSB Hibeleri
Kalkınma Bakanlığı
AB Türkiye Delegasyonu
AB Sivil Toplum Diyaloğu
Sivil Toplum Geliştirme Merkezi
AB-İlan
Tübitak-7. Çerçeve
Birleşmiş Milletler Kalkınma Prog.
Europass Global
Europass Türkiye
Sayfa oluşturulma süresi: 0.02 saniye designed by fsagay 800,299 Tekil Ziyaretçi