01/11/2014
Ana Menü
· Ana Sayfa
· PKM Görevleri
· Faydalı Linkler
· Dökümanlar
· Proje Arşivi
· Haberler
· Sık Sorulan Sorular
· Forum
· İletişim
· Arama
· Bal-PKM Amblem
LİNKLER
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu
Balıkesir İl Özel İdaresi
Güney Marmara Kalkınma Ajansı
AB Süreci ve İllerimiz
Projeciler İçin İngilizce
Çeviri
Proje Arşivi
Projeciler İçin Bilgisayar
Büyükelçilik Hibeleri
AB PROJEMİZ
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Hoş Geldiniz
Sitemize Hoş Geldiniz
Karekodumuz

İlanlar, Duyurular ve Devam Eden Açılacak Teklif Çağrıları
Devam Eden , Açılacak Teklif Çağrıları ve Duyurular

Teknik Destek PDY EĞİTİMİ Başvuru Formumuz

2015 Erasmus+ Program Rehberi Yayınlandı

Türkiye’de Hayat Boyu Öğrenmenin Desteklenmesi– II Hibe Programı

"Gençlik Alanında Kapasite Geliştirme" Faaliyeti Başvuru Çağrısı


HER PROJE EĞİTİMLE BAŞLAR projesinde sertifikalar verildi.
      Balıkesir Valiliği Projeler Koordinasyon Merkezince hazırlanan ve sunulan Güney Marmara Kalkınma Ajansının 2014 Yılı Lobicilik, Eğitim, Danışmanlık Teknik Destek Programı kapsamında “HER PROJE EĞİTİMLE BAŞLAR” isimli TR22/14/LEDTD/0032 referans nolu proje ile Balıkesir Valiliği Projeler Koordinasyon Merkezi ( BAL-PKM ) personeline ve İl genelindeki müdürlüklerdeki toplam 32 personele Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi verildi. Balıkesir Gençlik Merkezinde verilen eğitimler sonucunda katılımcılara, Proje Nedir, Proje Döngüsü Yönetimi Metodolojisi, Mantıksal Çerçeve Yaklaşımı ve yapılan teorik uygulama sonucunda sertifikaları verildi.

         Proje Kavramı, Paydaş Analizi, Sorun Analizi, ,Hedef Analizi, Strateji Analizi , Faaliyet ve Zaman Planlaması , Varsayımlar ve Risk Analizi ,Performans Göstergeleri ve Doğrulama Kaynakları Sürdürülebilirlik , İzleme ve Değerlendirme Bütçe Hazırlanması ,Hibe Başvuru Formlarının Değerlendirilmesi ve Değerlendirme Kriterleri, Hibe Başvurularında Yapılan Genel Hatalar ve Grup çalışmaları gibi konularda katılımcılara 20-24 Ekim 2014 tarihlerinde 5 gün boyunca toplam 30 saatlik PDY eğitimi aldı. Visual LightBox Gallery generated by VisualLightBox.com

DSCF6134 DSCF6226 DSCF6229 DSCF6231 DSCF6141 DSCF6225 lightbox gallery in joomlaby VisualLightBox.com v5.9
"HER PROJE EĞİTİMLE BAŞLAR"
      Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın 2014 yılı Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanıp sunulan ve teknik destek almaya hak kazanan Balıkesir Valiliği AB Ofisi/Projeler Koordinasyon Merkezi’nin proje sahibi olduğu "HER PROJE EĞİTİMLE BAŞLAR" PDY Eğitimi projesinin açılışı yapılarak eğitime başlanıldı.

         İlçe Kaymakamlıkları ile Kamu Kurum ve Kuruluşlarının personellerinin katıldığı eğitimler, İlimiz Gençlik Merkezi Konferans salonunda yapılacak ve 5 gün sürecek. Visual LightBox Gallery generated by VisualLightBox.com

DSCF6104 DSCF6094 DSCF6095 DSCF6098 DSCF6102 DSCF6103 by v5.9
GMKA İLE İMZALAR ATILDI

      Merkezimiz tarafından, Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2014 Yılı Lobicilik, Eğitim, Danışmanlık Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanan “Her Proje Eğitimle Başlar ” isimli proje başvurumuz kabul edilmiş ve GMKA ile sözleşmeler imzalanmıştır. 5 gün boyunca sürecek eğitim ile 25 kişiye Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi verilecektir.

   • Ayrıca, 2014 Yılı Lobicilik, Eğitim, Danışmanlık Teknik Destek Programı kapsamında Temmuz-Ağustos Dönemine ait yapılan başvurulardan Balıkesir İl Sağlık Müdürlüğü’nün “ Eğitim Sağlığın Temeli” isimli proje ile Ayvalık Ticaret Meslek ve Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesinin “ Artık Konuğumuzsunuz” isimli proje de ofisimiz desteği ile hazırlanmış başarılı projeler arasındadır.
GSB "2014 YILI GENÇLİK PROJELERİ DESTEK PROGRAMI"

      Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençliğin kişisel ve sosyal gelişimini desteklemeyi, gençlerin potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlamayı, gençlerin karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımlarını artırmayı ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini hedefleyen projeleri desteklemek amacıyla “2014 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında ”ikinci proje teklif çağrısına çıkılmıştır.

    • Başvurular 15 Eylül 2014- 29 Eylül 2014 tarihleri arasındadır.

        Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız!


LİNKLER
Avrupa Birliği Bakanlığı
AB Hibe Duyuruları
Ulusal Ajans
Merkezi Finans İhale Birimi
GSB Hibeleri
Kalkınma Bakanlığı
AB Türkiye Delegasyonu
AB Sivil Toplum Diyaloğu
Sivil Toplum Geliştirme Merkezi
AB-İlan
Tübitak-7. Çerçeve
Birleşmiş Milletler Kalkınma Prog.
Europass Global
Europass Türkiye
Sayfa oluşturulma süresi: 0.04 saniye designed by fsagay 311,780 Tekil Ziyaretçi